Haber

Altay kümede kalmayı garantiledi

Spor Toto 1. Lig’de transfer yasağından puan silinmesine ve hükmen mağlubiyete kadar birçok krizle boğuştuğu dönemde daha önce kümede kalmayı garantileyen Altay, finalde Tuzlaspor’u evinde 3-1 mağlup etti. taraftarlarını alkışlarla uğurladı. Siyah beyazlı ekip sezonu 40 puanla tamamlarken, rakip filelere 2 gol atan Portekizli yıldız Paixao ise 21 gole ulaştı. Genç oyuncuları hem kazanmak hem de kazanmak hedefiyle yola çıkan Teknik Direktör Tuna Üzümcü, ikisini de başardıklarını belirterek, “Deneyimli ve genç oyuncular Altay’ı ayakta tutacaktır.”

Transfer yasağının devam ettiği kulüpte “Genç oyuncularımızı bu rozeti taşıyacak formda geliştirmeye çalışıyoruz” diyen Tuna Üzümcü, “Ben de başarılı olduğumuza inanıyorum. içeriden transfer.Birkaç oyuncu kazandık.Bu anlamda memnunuz ve huzurluyuz.Hatırlatmak isterim.Anlayışımızın akışıyla,sorunları çözerek,çok problemli ve sıkıntılı bir süreçten çıktık. oyuncu grubu, çalışan, teknik heyet, yönetim ve liderin fedakarlıkları da keyifli bir formda.”

“AYNI SÜRECİ YAŞAMAK İSTEMİYORUZ” Camiaya çağrıda bulunan Tuna Üzümcü, “Geçen sene böyle bir süreç yaşadık. Bu süreçte çok oyuncu kaybettik. Biz yaşamak istemiyoruz. Yine aynısı. Hoş bir aile ortamımız var.” Biz bu ambleme hizmet etmek istiyoruz. Bu yüzden çok geç olmadan tüm toplumun bir an önce harekete geçmesi gerekiyor. Bu başarılı ekibin Altay’a huzurlu ve memnun bir şekilde hizmet etmesinin önünü açmak gerekiyor. Birlik beraberlik davetime herkes bir an önce icabet etmelidir.” dedi.

kovancilar-ajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu